
Miért halogatjuk a fogorvost – még akkor is, ha már zavar a mosolyunk?
Van az a pont, amikor az ember már pontosan tudja: ideje lenne fogorvoshoz menni. Zavar a rágás, nem olyan a mosoly, érzékeny egy fog, vagy egyszerűen csak nem olyan jó érzés nevetni, mint régen. Mégis telnek a hónapok – néha az évek is – és a döntés mindig „majd később”-re marad. De miért?