Itt az esti meséket inkább remegő kezek és cigi követi
Közhely, hogy anyának lenni nehéz. Egy másik, hogy ezzel nem lehet mit tenni. Tehát nem is érdemes beszélni róla, igaz?
Közhely, hogy anyának lenni nehéz. Egy másik, hogy ezzel nem lehet mit tenni. Tehát nem is érdemes beszélni róla, igaz?