A Momentum elnöke, Fekete-Győr András elismerte, hogy füstgránátot dobott a rendőrökre
Fekete-Győr szerint senkit nem bánt a füstgránát, de düh van az emberekben, ezt valahol ki kell mutatni.
Fekete-Győr szerint senkit nem bánt a füstgránát, de düh van az emberekben, ezt valahol ki kell mutatni.