
„Nem így kellett volna lennie!” – Deák Becca nyíltan beszélt a válás pillanatáról
A Házasság első látásra sztárja vallott. Így élte meg a műsort Deák Becca.

A Házasság első látásra sztárja vallott. Így élte meg a műsort Deák Becca.

A Házasság első látásra egyik legtöbbet vitatott párosa kétségkívül Horváth Zsolt és Deák Becca lett. Pedig az esküvőjükön még minden azt sugallta, hogy működhet ez a kapcsolat: könnyed nevetések, őszinte vonzalom és egy olyan kezdet, amelyre sok néző azt mondta, hogy valódi tündérmese alapja lehet. A varázs azonban hamar szertefoszlott.
A Házasság első látásra egyik párja, Zsolt és Rebeka annyira mélypontra került a párkereső műsorban, hogy a férj kijelentette, „hagyják a francba az egészet”, mert már nem bírja elviselni a felesége egocentrikusságát. Az énekesnő Zsolt ridegségét nehezményezte, akivel meglátása szerint nem lehet egyről a kettőre jutni. Végül egy közös terápián sírták el magukat mindketten.

Jelenleg úgy fest, egy pár sem marad együtt a Házasság első látásra idei évadából.