A Házasság első látásra egyik párja, Zsolt és Rebeka annyira mélypontra került a párkereső műsorban, hogy a férj kijelentette, „hagyják a francba az egészet”, mert már nem bírja elviselni a felesége egocentrikusságát. Az énekesnő Zsolt ridegségét nehezményezte, akivel meglátása szerint nem lehet egyről a kettőre jutni. Végül egy közös terápián sírták el magukat mindketten.
Bár kezdetben idillinek és harmonikusnak tűnt Zsolt és Rebeka kapcsolata a Házasság első látásra vadiúj szériájában, a harmadik héten már zátonyra futott. A férj már nem bírta elviselni, hogy magában kell tartania az érzéseit, illetve hogy minden a neje körül forog. A szakításuk híre nagyon megdöbbentette a többieket, a kapcsolatukon pedig azóta sem sikerült javítani.
Míg a sminkes-énekesnő nem érti, miért olyan ellenséges vele a férje, és úgy érzi, arra játszik, hogy megutálja őt, addig a grafikus úgy véli, bármilyen szívességet is tesz a nejének, az neki sosem elég, mindig többet akar.

Kapcsolódó cikk

„Lehet, hogy ez most csúnyán hangzik, de ő egy királylány, akinek nem a herceg kell, hanem egy szolgáló az udvarba” – mondta Petinek a feleségéről Zsolt, amikor már nagyon kiborult a viselkedésén.
„Egocentrikus p*csának” is nevezte Rebekát, és a pohár olyannyira elkezdett betelni nála, hogy a szerdai adásban a vidámnak indult közös zenélés is kudarcba fulladt.
„Képmutatónak éreztem ma ezt a zenélgetésünket, engem nyomaszt az a helyzet, amiben vagyunk. Én ezt nem tudom így… Én ezt a „Süss fel napot” elengedném. Nálam éppen nem süt veled a nap” – jegyezte meg a feleség, miután Zsolt arra kérte, bohóckodjanak egy kicsit.

Kapcsolódó cikk

„Rebeka, ne csináld már a feszültséget megint, a k*rva életbe! Eddig tök jól elvoltunk… F*szom, nem lehet húsz percet úgy eltölteni, hogy ne legyen valami nyűglődés vagy valamivel baj. Akkor nem énekelünk” – borult ki a férje.
„Egy „süss fel napos” poént nem tudok elsütni, ne haragudj, de hová süllyedtünk, hol tartunk? Volt humorunk, azt is elvesztettük? Akkor mink van? Egy félkész zenénk? Az sincs” – mondta a kameráknak értetlenül Rebeka.
„Egy szünet jót tenne kettőnknek, mondjuk életünk végéig (…) Rohadtul a türelmem végén járok egyébként, ami nem nagyon fordult elő az életemben, de amikor előfordult, azok nagyon traumatikus események következtében fordultak elő. Most a lelki válság talán nem szerepel a képletben, mivel érzelmi kötődésem abszolút nincs, nagyon sokat tett érte, hogy ne legyen” – vázolta fel Zsolt az érzéseit.

Kapcsolódó cikk

A páros tíz perc szünetet tartott, s a vita hevében a feleség kiviharzott a lakásból, hogy kiszellőztesse a fejét, majd amikor visszament, ismét Zsoltnak szegezte a kérdést: „Figyi, én sem azért vagyok ebben a kísérletben, és szerintem te sem, hogy egyel több sebbel távozz, mint amennyivel érkeztél. Egyetértünk?” – kezdett bele, de a férje azonnal leállította: „Vegyél vissza a hangnemből!” – szólt rá Rebekára Zsolt.
A neje közölte vele, hogy rosszul kommunikálnak, és nem szerette volna megbántani, de elege van abból, hogy úgy közeledik felé, hogy aknamezőkön kell lépkednie.
Mivel annyira elfajult a vita köztük, külön terápián vettek részt: itt Rebeka elsírta magát a szakértők előtt, mondván, egyedül érzi magát. Az énekesnő zokogva omlott össze, amiért a férje elköltözött a közös lakásukból. Elárulta, hogy azért is fáj ez neki különösen, mert elkezdett érzéseket táplálni iránta, de azt érzi, Zsolt magára hagyta őt a bajban. Rebeka hozzátette: szeretné, ha meg tudnának békélni egymással, az őszinte vallomásától pedig Zsolt is elsírta magát, mert állítása szerint ismét meglátta a felesége érző lényét, amelyet az elmúlt időszakban nem tudott felfedezni.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar-aniko-majka-kapcsolat-only fans eddie-murphy-jim-carrey

„Autója se volt, én járkáltam érte hajnali egykor” – Váratlanul kitálalt a múltjáról Molnár Anikó, kiderült a teljes igazság a Majkával való kapcsolatáról

Éles kontrasztok és eddig eltitkolt romantikus szálak jellemezték az egykori valóságshow-sztár szerelmi életét, aki a legújabb nyilatkozatában rántotta le a leplet a hazai és nemzetközi sztárokhoz fűződő viszonyairól. Miközben amerikai tartózkodása alatt a világ legismertebb színészlegendáit utasította vissza hidegvérrel, a hazai ismertsége hajnalán még ő maga fuvarozott egy frissen befutott, autóval sem rendelkező magyar rappert.

orbes-legbefolyasosabb-magyar-nok-2026-orban-anita-tisza-part

„Eltűnt a tavalyi első Lévai Anikó” – Kíméletlenül lecsúsztak az Orbán-család tagjai a csúcsról, döbbenetes nevek vették át az irányítást a Forbes legbefolyásosabb női között 2026-ban

Példátlan és történelmi átrendeződést hozott a 2026-os esztendő a hazai női elit körében, miután a gazdasági magazin legfrissebb rangsorában szinte teljesen kicserélődött a legbefolyásosabb szereplők névsora. A kormányváltás egyenes következményeként a lista élmezőnyét dominánsan letarolták az új államigazgatás frissen kinevezett női politikusai, miközben a korábbi évek érinthetetlennek hitt figurái drasztikus zuhanást könyvelhettek el.

kaufmann balazs novak katalin kegyelmi ugy lemondas ovoda granat

„Kézigránátot találtak a tűzcsapon” – a kegyelmi botrányt kirobbantó újságíró most feltárta, hogyan fenyegették meg a gyerekeit Novák Katalin lemondása után két nappal

Kaufmann Balázs, a 444 újságírója – aki a cikkével kirobbantotta a kegyelmi botrányt – most személyes bejegyzésben tárta fel: Novák Katalin lemondása után két nappal kézigránátnak látszó tárgyat helyeztek el gyerekeinek óvodájánál. „A feleségem zokogott, én próbáltam információkat szerezni.”

rogan barbara rogan antal luxus lebuktatas

„Rogán Barbarának 120 millió a krokodilbőr táskája – azt érti mindenki” – Tóth Ildikó most büszkén vallotta be, hogy ő állt a NER-feleségek luxusát leleplező anyagok mögött

Tóth Ildikó befektető, a Cápák között műsorból is ismert üzletasszony most büszkén vallotta be: ő és baráti köre állította össze azokat az anyagokat a NER holdudvar luxizásáról, amelyeket Hadházy Ákos tett közzé. Köztük Rogán Barbara 120 milliós krokodilbőr táskájának leleplezését is.