Rákay Philip válaszolt Nagy Ervin neki írt levelére: „Van ennek a szerencsétlennek elég baja, nélkülem is”
Nagy Ervin nemrégiben nyílt levélben bírálta Rákay Philipet, a luxuséletvitelét kiemelve.
Nagy Ervin nemrégiben nyílt levélben bírálta Rákay Philipet, a luxuséletvitelét kiemelve.

Szerinte Rákay-nak el kellene látogatnia Ózdra az aranymercijével, hogy meglássa a magyar valóságot.