
X-Faktor-sokk: dupla kiesés rázta meg a műsort, már csak négyen vannak versenyben
Öt versenyzővel folytatódott az X-Faktor harmadik élő show-ja, amelyből Nazyra esett ki az első körben. A második fordulóban az öt énekes produkciója alapján – a korábban megszokottak szerint – két versenyzőt ültethetett a zsűri a biztosan továbbjutók székeibe.
