Roma Ellenállás Napja: „Nem csináltunk semmit, élni akarunk”
Az SS parancsnoksága augusztus 2-án elégelte meg, amely napot azóta a Roma Holokauszt Napjává nyilvánítottak.
Az SS parancsnoksága augusztus 2-án elégelte meg, amely napot azóta a Roma Holokauszt Napjává nyilvánítottak.