Szentesi Éva kórházi kezelés

szentesi eva betegsege korhaz

Újra kórházba került Szentesi Éva – hetek óta bent fekszik, és még nincs vége

Szentesi Évát 2013-ban diagnosztizálták méhnyakrákkal, amiből felgyógyult. Küzdelméről és a betegségtudatosságról szóló írásai, valamint a „Mindenki menjen szűrésre!” kampánya még ismertebbé tette az írónőt. Éva többször is legyőzte a rákbetegséget, azonban most elárulta, hogy tavaly év vége óta ismét kórházban fekszik. Elmondta, miért került be.