Óriási botrány a TV2 körül: homoszexualitás reklámozása miatt feljelentették a csatornát
Nem kímélte az NMHH a TV2-t.
Nem kímélte az NMHH a TV2-t.
A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa május 25-i ülésén megbírságolta a TV2 Zrt.-t a Hunyadi-sorozat első részének téves korhatár-besorolása és sugárzási időpontjának helytelen megválasztása miatt.
Burkolt reklámért és korhatár-besorolás megsértése miatt bírságolták meg a TV2 csatornát.
Hiába hozott a médiavállalatot helyreigazításra kötelező jogerős ítéletet a bíróság, mert a TV2 nem tett eleget az ítéletben foglaltaknak, nem közölte azt.