Minden zsűritag ledöbbent a Csillag Születik vasárnapi adásában, amikor Tarnóczi Balázs határozott léptekkel indult meg Molnár Áron felé. A jelentkező hirtelen lejött a színpadról, és a zsűriasztalnál megállt a színész előtt. „Gyáva alaknak” nevezte Áront, és felszólította, hogy vegye elő az öklét. Ami ezután következett, az mindenkit meglepett.
A Csillag Születik legújabb adásában volt, aki megijesztette és volt aki elvarázsolta a zsűrit. A 12 éves Tóth Csenge Luca utóbbi kategóriába tartozott, ugyanis a koreográfiája a története azoknak a gyerekeknek állított emléket, akiket legyőzött a tüdőbetegség. Köllő Babett, ByeAlex, Geszti Péter és Molnár Áron döbbenten kapta fel a fejét, amikor a vasárnapi adásban az egyik jelentkező egy hangos csatakiáltással és határozottan lépett be a színpadra.
Tarnóczi Balázsnak Molnár Áronnal volt elintézetlen ügye, meg sem állt a mentorpultig, ahol szúrós tekintettel nézett a színészre, majd kiabált.
Kapcsolódó cikk

Molnár Áron durván kiakadt egy versenyzőre, aki szellentéssel akart bejutni a Csillag Születikbe
A Csillag Születik legújabb adása nemcsak a tehetségekről, hanem a döbbenetről is szólt, méghozzá olyan fokon, amit a stúdióban ülők is nehezen dolgoztak fel.
„Áron, te gyáva alak! Azt hitted, ide nem követlek? Vedd elő az öklöd, és harcolj, mint egy férfi! Gyerünk, csináld!” – esett neki Áronnak, aki meglepetten ugyan, de elővette az öklét, mire még megdöbbentőbb fordulat következett.
Kő, papír, olló – hívta ki „a durva” párbajra Balázs az RTL sztárját, de rendre kikapott tőle.
„Most megúsztad, de ezzel nincs vége…” – viharzott ki dühösen, a kulisszák mögött Istenes Bencét és Puskás-Dallos Petit viszont sikerült megvernie a játékban. ByeAlex mindeközben értetlenül nézett Áronra: „Ismerted?”.
Kapcsolódó cikk

Puskás Peti megszólalt a Csillag születik szellentő humoristájáról: „A mi generációnk már menthetetlen”
Puskás Peti a közösségi oldalán reagált a Csillag születik vasárnapi adására, abból is az egyik legbotrányosabb, de egyben legemlékezetesebb produkcióra.
„Nem, fogalmam sincs ki ez” – vallotta be Áron nevetve, akit annyira lenyűgözött ez az egyszerű produkció, hogy mindenképp tovább akarta juttatni Balázst.
„Amúgy mákod van, hogy nyertél a kő, papír ollóban, mi van, hogyha veszítesz?” – kérdezte Babett. Nem sokkal később ismét bevonult Balázs és dühös pillantásokat mérve, újabb körre hívta ki Áront.
„A fekete lovag mindig győz!” – kiáltotta, de 2-1-re így is kikapott a zsűritagtól. Ezt követően ismét eltűnt a színpadról, de Áron hiányolni kezdte a visszatérését.
„Az nem lehet, hogy ő nem élő show-s, nekem ő konkrétan a Top!” – jegyezte meg nevetve.
Kapcsolódó cikk

Molnár Áron és Vasvári Vivien végre egyetértettek valamiben… egészen addig, amíg nem: „Szerettem volna kellemesen csalódni benned”
Molnár Áron és Vasvári Vivien ritka egyetértéssel reagált a tehetségkutató japán komikusának jelenetére, ám a harmónia csak rövid ideig tartott. Néhány óra múlva már heves üzengetésbe és személyes hangvételű vitába torkollott a közösségi médiás szóváltás.