Kökény Attilát baleset érte, amíg Gáspár Virágnál vacsorázott – Gáspár Győzőnek is volt mondanivalója az esettel kapcsolatban
Érdekesen alakult a vacsora Gáspár Virágnál.
Érdekesen alakult a vacsora Gáspár Virágnál.
Többek között a média világában tapasztalt megalázó helyzetek miatt hagyott fel a zenével.
Nem a médianyilvánosság előtt akarnak egybekelni.
Szereti a hivatását, de a családja fontosabb.
Az eredetileg jósolt minimum egy év helyett nyolc hónap után eltávolíthatták a csavarokat a gerincéből.
Eddig fontosnak tartotta, hogy a zene az a terület legyen, ahol mindketten külön megtalálják a maguk kis világát.
Mindent azért tesz, hogy édesanyját boldoggá tudja tenni.
Ő is elrontja kicsit a saját gyerekeit.
Nem akarnak nagy felhajtást.
Őt a tehetséggondozás érdekelte a műsorban.
Támogatni fogja a fiait, de szeretné, ha gyerekei tisztában lennének az értékekkel.
Nagyon megbánta a mellnagyobbító műtétet.
Azt is elmondta, hová tűnt az utóbbi időben.
Nagyon elfoglaltak.
Visszatér a képernyőre.
De nem haragszik az illetőre.
Futópadon érte az allergiás roham.
Az anyja videóit vágja a közösségi oldalára.
Mexikó komoly veszélyeket rejt magában.
A sportolónak a válás után új párja lehet.
Ezúttal azért kritizálta, mert Szabó Zsófi megalázta műsorvezetőtársát.
Néhány hete jelentették be, hogy elválnak.
Emlékezetes ajándékkal lepte meg a házigazdát, az biztos.
Tizenhat éves kora óta folyamatosan ivott.
Egy háromgyerekes családapa majdnem elvált miatta.
Szerinte az ilyen műsorok maximum marketingfelületnek jók.
Nem műthető a daganat.
Ő a gyártócéget hibáztatja, nem az énekesnőt.
Szerinte a férfiak pedig ekkorra érnek el a teljesítőképességük csúcsára.
Barátok maradtak a kapcsolat lezárulta után is.
Ő akár este 11-kor is eszik csokoládét, mégis jó alakja van.
Felháborítónak tartja az esettel kapcsolatban kialakult lincshangulatot.
Együtt jól meg tudnak birkózni a problémákkal.
Már nincs sok dolguk az új ház körül.
Ma már nem vállalná el a sorozatot.
Több konfliktusuk volt már erről.
Azt pletykálták, hogy máris új párja van.
Igazi művészeti polihisztornak tartja az énekesnőt.
Napi 4-5 órát csak az üzletéért dolgozik.
Nem volt benne biztos, hogy összeillenek-e.
Sokat szorong szülei elvesztésének gondolata miatt is.
Hónapok óta küzd az egészségével, most otthon lábadozik.
Cserébe Bea sem hordja.