Mikes Anna pedig...
Lékai-Kiss Ramóna ma reggel árulta el, hogy újra beindul a podcast műsorba, melyben sztárokkal beszélget. Már ma, szerdán jön a harmadik széria első része TV2 Titkok Ramónával című videó podcast sorozatban.
Ramit faggatták arról is ,hogy kik lesznek a vendégei. Két nevet is elárult Csutiét és Krausz Gáborét.
A séffel való beszélgetésről elárulta, hogy jó sok titok kiderül majd a műsorban. Egy nagyon bensőséges beszélgetés kerekedett. Gábor a múltjáról, a jelenről, sőt a jövőről is sokat árult el. Ramóna szerint egy olyan oldalát ismerhetik meg a séfnek, amire nem is biztos, hogy gondoltak a hallgató, nézők, rajongók.

Kapcsolódó cikk

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.