Nem semmi.
Lékai_Kiss Ramóna volt a vendége szerdán reggel a Mokka műsorának. Beindul ma Rami podcast sorozatának harmadik évadja. A TV2 Titkok Ramónával új szériájának kulisszatitkairól mesélt a műsorvezető.

Kiderült ő bizony minden riportalanya után nyomoz, persze a szó jó értelmében. Úgy akar leülni beszélgetni, hogy a lehető legtöbbet tudjon meg előzőleg róla. Persze, a titkokkal nem él vissza, ezt kimondta Rami, hanem próbálja rávezetni a beszélgetőpartnerét, hogy nyíljon meg egy picit jobban.

Azt is elárulta, hogy a hírességek egy jelentős része a podcastban bizony kimondja, hogy úristen, miért mondom el ezt neked, vagyis Rami olyan légkört teremt, amelyben nagyon őszintékké válnak egy adott pillanatban a riportalanyok.
A legnehezebb helyzetről is beszélt a Mokka műsorvezetőinek kérdésére. “Akitől legjobban féltem az Ördög Nóra volt…” Rami nem is tagadja, hogy tartott attól a résztől, attól a felvételtől. Ugyanis ő nagyon sok titkát tudja Nórinak, de ezeket nem mondhatta el, hiszen nem csak munkatársak, hanem nagyon régóta barátnők is. Így arra a beszélgetésre extrán készült, és láss csodát… egy nagyon üde, őszinte beszélgetés kerekedett belőle, erre mi is tisztán emlékszünk.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.