Havas Henrik és Dömsödi Gábor nem mindenben értett egyet.
A televíziózás két meghatározó alakja jó kapcsolatot ápol, de a hangos és gyakran személyeskedő vitázás már-már a védjegyükké vált, így már a beszélgetés elején sejteni lehetett, hogy a Frizbi Tv legfrissebb videójában hallhatunk majd néhány összetűzést.
Hajdú Péter a majd 5 milliárd forintért hirdetett Galambos-birtokról beszélt, ami kapcsán Havas Henrik és Dömsödi is kifejtette véleményét a trombitaművészről.
„Én a Lajost nagyon sajnálom és nagyon kedvelem is őt. Éppen mondtam egy beszélgetésben, amikor valaki szidta őt, hogy akkor is megbűnhődött volna, ha nem ültetik le. Ha meg lehetne látogatni, meg is tenném. Őt nagyon meghurcolták és már soha nem lesz az, aki volt” – mondta Dömsödi Gábor.
A Lajosnak lelke van és soha nem fogja feldolgozni azt, ami vele és a családjával történt” — fogalmazott Dömsödi Gábor.

Havas Henrik első körben csak egyetlen mondattal kommentálta Galambos Lajos ügyét

„Egyszerűen nem tudom megmagyarázni, hogy miért volt erre szüksége — szúrta be Havas.

Olyan ez, mint a játékszenvedély. Lajcsi sportot csinált abból, hogy valamit olcsóbban kapjon meg. Nem azért, mert szüksége volt rá” — kontrázott rá Gábor, mire Henrik elmondta, mit gondol

„Nem érted, hogy ő egyszerűen nem érzékelte, hogy ez bűn?! Nem fogta fel, hogy irtózatos kockázatot vállal. Emberéletek, a családja sorsa múlik rajta. A Lajcsi az az egyszerű ember, aki nem fogta föl, hogy milyen következményekkel járhat az, mit tesz. Nem tudom… Én is csak a jó embert ismerem benne — mondta, majd egy történetet is felidézett, ami Galambos Lajosról beugrott neki. 

Kapcsolódó cikk

Egyszer egy vidéki cukrászdában, amit egy távoli rokon üzemeltet, fellépett a Lajcsi és éjfél után az asztalunkhoz ült. A Havasné megkérdezte, hogy kimenne-e vele az utcára, és elfújná-e neki az Il Silenciót. Lajcsi fogta magát, kiballagott Havasnével Zács főutcájára, és elfújta neki.
“Tündéri figura! Imádni való! És hülye!” — jelentett ki Havas Henrik.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.

berki mazsi korhaz serules

Berki Mazsi kórházba került

Berki Mazsi először új frizurájával kavart vihart, nem sokkal később pedig már egy egészen más jellegű dologgal sokkolta követőit.

majka arena koncert csurran cseppen

Ezt csinálta 13 ezer ember Majka koncertjén a Csurran, cseppen dalra

Majka, az ismert ózdi rapper, legújabb dala, a “Csurran, cseppen” azonnal hatalmas szenzációt keltett a zenei világban, miután január végén debütált. A dalhoz készült videoklip villámgyorsan vált virálissá a YouTube-on, ahol rövid idő alatt több millió megtekintést gyűjtött.