A szatmárnémeti egyetemista lány először jár a Sziget Fesztiválon, de olyan meglepetésben lett része, ami örökre az ország legnagyobb bulijához köti: örökbérlet a jutalma.

A mai napon számoltunk be arról, hogy a 25. jubileumi Szigeten Gerendai Károly alapító meglepetéssel készül az ünnepi alkalom apropójából.

A Sziget-fesztiválok nyolcmilliomodik látogatóját köszöntötték szerdán a Hajógyári-szigeten. A Szatmárnémetiből érkezett egyetemista lány, Juhász Evelyn, aki most látogatott ki életében először a Szigetre, örökbérletet kapott Gerendai Károlytól.

[perfectpullquote align=”left” bordertop=”false” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Nagyon meg vagyok lepődve, nagyon jó érzés, ezek után biztosan itt leszek minden Szigeten. Azért a mínusz egyedik napra jöttem ki, mert nagyot akartam bulizni a Pink-koncerten. Leginkább a rockzenét szeretem[/perfectpullquote]

– mondta az MTI-nek Juhász Evelyn.

Img 9288
Gerendai Károly Teszi Fel A Karszalagot Juhász Evelynnek / Fotó: Mti

A szerencsés nyolcmilliomodik szigetelő szerdán 14 óra 30 perckor érkezett a fesztivál pénztárához átvenni napijegyét – örökbérlet lett belőle. Emellett

Gerendai Károly azt is megígérte neki, hogy szerdán este találkozhat a nap fő fellépőjével, Pinkkel a nagyszínpad mögötti backstage-ben.

A Sziget hétmilliomodik látogatója két évvel ezelőtt vette át örökbérletét. Az idei a jubileumi, 25. Sziget fesztivál, amelyen többek között Wiz Khalifa, PJ Harvey, a Kasabian, Macklemore & Ryan Lewis, a Chainsmokers, a Major Lazer és Alt-J is fellép a következő napokban.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

tisza-ketharmad-alaptorvenymódositas-magyar-peter-vizsgalobiztossag

„Egy politikai furkósbotként működő hivatal” – Csodafegyvert adna a kormány és a saját maga kezébe a Tisza-kétharmad

A Tisza-kormány, Melléthei-Barna Márton képviselő vezetésével, átfogó Alaptörvény-módosítást indított, melynek célja a miniszterelnöki mandátum nyolc évben történő limitálása, ami megakadályozná Orbán Viktor visszatérését, valamint a Lánczi Tamás vezette Szuverenitásvédelmi Hivatal felszámolása Magyar Péter ígéretének megfelelően.