"Ennyi idő alatt nem..." – mondta Oláh Ibolya.
Oláh Ibolya őszintén beszélt arról, hogy érezte magát a Sztárban sztár All Stars műsorában. Nem érezte magát olyan erősnek, így alacsony pontokat is kapott a zsűritől.
“Kevés pontot kaptam nem számítottam rá, hogy továbbjutok” – mondta el őszintén az énekesnő. Azt hitte, számára itt ért véget ez a műsor, de a közönség mást akart. Ő maga is meglepődött, hogy nézők a szavazataikkal bent tartották.
Elárulta, hogy egy-egy ilyen dalnak idő kell az önazonossághoz. Ennyi idő alatt csak magolja a szöveget és próbálja levenni azt, hogy mi az, ami jellemző mozdulata a hírességnek, akit utánoznia kell. Azt is elárulta: ez bizony nem mindig áll teljesen össze teljes tökéletességgel.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

molnar aniko vagyona

“Krumplit és almát tároltunk itt” – A pincében él az OnlyFanson havi 5 milliót kereső Molnár Anikó

Az egykori Nagy Ő, Molnár Anikó már rövid idő alatt is hihetetlen sikereket ért el az OnlyFansen, és azt is elárulta korábban, hogy körülbelül havi 5 milliót keres a testével. Ez az összeg azóta már növekedhetett, ugyanis nemrégiben házfelújítást is tartott az édesanyja otthonában a bombázó. Most abban a házban laknak ketten, ahol Anikó felnőtt, de elválasztották a tereket.

lekai kiss ramona az ev musorvezetoje

Lékai-Kiss Ramóna lett az év műsorvezetője – Ördög Nóra így reagált:

Ördög Nóra és Lékai-Kiss Ramóna, a TV2 két ismert arca, évek óta meghatározó szereplői a magyar televíziózásnak. Szinte minden műsorban feltűnnek, akár mint műsorvezetők, akár zsűritagként. Az idei GLAMOUR Women of the Year gálán ismét összecsaptak, ezúttal az “Év műsorvezetője” díjért, amelyet végül Ramóna nyert meg.