Kapcsolódó cikk

Előkerült: Futás közben kapták el Szijjártó Péter, reagált az iratmegsemmisítésre – brutális, ami kiderült
A választási sokkot követően Szijjártó Péter külügyminiszter sportolás közben adott rövid, de annál sokatmondóbb válaszokat a jövőjét és a választás éjszakáját érintő kérdésekre.
„Végső soron mindent a választási eredmény minősít" – Szijjártó Péter a háborús kampányról
Kapcsolódó cikk
A Külügy nem győzi tagadni, hogy Szijjártó Péter iratsemmisítésbe kezdett, miközben videófelvétel van róla, döbbenetes, ami kiderült
A Tisza Párt győzelmét követő első munkanapon már tűzoltás zajlott a Külgazdasági és Külügyminisztériumban: Magyar Péter szankciós iratok ledarálásáról számolt be élő sajtótájékoztatón, a tárca ezt vehemensen tagadta – miközben a Telex azt állítja, videó is bizonyítja az eseményeket.
„Rogán Antalt nem úgy ismerem, mint aki gyűlöletet akar kelteni" – a médiakérdés
Az interjú egyik legpolarizálóbb pillanata akkor érkezett, amikor szóba került a Fidesz médiarendszere és Rogán Antal szerepe. Szijjártó bevallotta, hogy ő maga sem nézi és nem olvassa a Fideszhez közeli politikai médiatartalmakat, mert az „öli a lelket” – miközben 12 éven át ennek a rendszernek volt az egyik legexponáltabb politikusa. „Ha hiszik, ha nem, egy olyan ember vagyok, akit rendszeresen látnak a TV-ben és az interneten, de én azt nem nézem, nem olvasom” – mondta, hozzátéve, hogy nagykövetségi jelentésekből és kollegiális anyagokból tájékozódik.
Kapcsolódó cikk
Orbán Viktor terve pánikot keltett a KDNP-ben – Semjén Zsolt őrjöng, mozgósítják az egyházakat, hogy ellenálljanak
A KDNP körlevélben reagált a választási vereségre – egyetlen félmondatban. A háttérben azonban válságtanácskozás zajlott, Orbán Viktor listacsere-bejelentése pánikot keltett, és a párt a katolikus egyházat mozgósítja, hogy „az ellenállás kis szigeteit” szervezze meg.
Szijjártó azt is elmondta: nem tett erőfeszítést azért, hogy kiderüljön, mi áll a kegyelmi ügy mögött – miközben elismerte, hogy az ügy hozzájárult a Fidesz vereségéhez.
Kapcsolódó cikk

Kiderült a titok: Ruff Bálintot kérte fel Magyar Péter a Miniszterelnökséget vezető miniszternek – ő lesz Gulyás Gergely utódja
Magyar Péter Ruff Bálintot bízza meg a Miniszterelnökség vezetésével, terület- és vidékfejlesztési miniszternek pedig Lőrincz Viktóriát kérte fel – közölte szerdán a Facebook-oldalán.
A Fidesz jövőjéről ugyanakkor határozott volt: Orbán Viktor nélkül a párt nem képzelhető el, és az Orbán utáni Fidesznek ő biztosan nem lesz a vezetője.
Kapcsolódó cikk

Megszólalt Rogán Antal a bukás után: kiderült, kit tart valójában felelősnek a történelmi vereségért!
A hatalmas politikai földindulást hozó 2026-os választások után Rogán Antal végre őszintén reagált a Fidesz kudarcára, és kijelentette: a jövőben felelős ellenzékként kell folytatniuk a munkát.