
Csúnyán átverték egy fotózáson Gáspár Evelint, tajtékzott a dühtől: A tanulság az, hogy nem kell minden forintért lehajolni
Ezek után jobban átgondolja, milyen munkát vállal el.

Ezek után jobban átgondolja, milyen munkát vállal el.

Néhány nappal ezelőtt ért véget a Házasság első látásra harmadik évada, amelyben a műsor egyik legígéretesebb párosa, Rebeka és Zsolt is a válás mellett döntött.

Egy ártalmatlannak tűnő torokfertőtlenítő okozta a bajt, az énekes légszomjra panaszkodott. A versenyző mostanra jobban van, és elárulta, nagy dobásra készül a holnapi fináléban.

Egyetlen egy ütés végzett a fiatal fiúval.

Önfeledt szórakozásnak indult a szombat éjszaka, de tragédiával végződött: olyan súlyosan bántalmaztak egy 25 éves férfit a V. kerületi Morrison’s 2 nevű szórakozóhelyen, hogy újra kellett éleszteni, de nem sokkal később belehalt a sérüléseibe.

A mentősök azt kérik, hogy ha segíteni nem tudják a munkájukat, akkor adjanak nekik helyet és törekedjenek az ellátás zavartalanságára.

Szombat este eldőlt, ki a 2025-ös Megasztár győztese. A döntőbe Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia került, akiknek az adás során több körben is bizonyítaniuk kellett. Az idei győztes Lengyel Johanna, akiről nem sokkal korábban Bereczki Zoltán is posztolt a közösségi oldalán. Az énekes-színész elárulta, hogy a fiatal nőnek szurkol, valamint felelevenítette, hogy Johanna már nem ismeretlen a TV2 nézői számára.

Most szombatra csak négyen maradtak versenyben a 2025-ös X-Faktorban, így ma este már az derült

November 29-én elérkezett a Megasztár nyolcadik évadának fináléja. Már csak két versenyző mérheti össze a tudását a Megasztár döntőjében.

A Megasztár döntőjében néhány perccel ezelőtt bejelentették az ezüstérmes nevét: Ádám Attila a 2025-ös év második helyezettje. A stúdióban hatalmas volt a feszültség, a nézők pedig lélegzet-visszafojtva várták, ki csúszik le a trófeáról az utolsó pillanatban.

November utolsó hétvégéjén dőlt el, hogy ki lesz a 2025-ös Megasztár győztese. Az utolsó adás négy versenyzővel indult: Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia került be a finalisták közé. Több körben is bizonyítaniuk kellett, hogy ők a mezőny legtehetségesebb énekesei. Azonban a végén csak egy győztes születhetett, mutatjuk az eredményt.

Szombat este kiderül, hogy ki lesz a Megasztár 2025-ös győztese. Az utolsó adásban négy versenyző: Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia mérte össze az erejét. Miután mindannyian elénekelték az első produkciójukat, egy versenyző már ki is esett. Mutatjuk, ki csúszott le a dobogóról az utolsó pillanatban.

Bár Marics Peti még csak 29 éves, már most óriási sikereket tudhat maga mögött. Nemcsak számtalan sikeres koncerten van túl a ValMar formációval, de a Megasztár zsűritagjaként már ő mentorálja a feltörekvő tehetségeket is. Kiderült, hogy amire jelenleg a leginkább vágyik az életében, ez nem egy újabb szakmai elismerés, hanem a család.

A Megasztár döntőjében Lengyel Johanna mesterével, Marics Petivel is fellép egy közös produkcióban. A fiatal tehetséget nem egyszer boronálták össze Mariccsal.

Véget ért a TV2 Házasság első látásra című műsorának idei évada, ahol végül mindössze egyetlen pár, Szilágyi Dani és Tigyi Kármen döntött úgy, hogy a végső ceremónián igent mondanak egymásnak.

Éles kritikákat kapott Emilio és a felesége, Tina, amiért a mulatós-sztár úgy hivatkozott Tina lányára, mintha a saját gyermeke lenne, holott a nevelt lánya.

Komádiban elfogták a 84 éves nyugdíjas haláláért felelős férfit.

Dudás Anna, a TV2 Házasság első látásra című műsorának egyik szereplője, az elmúlt hetek után először beszélt nyíltan a forgatások során átélt élményeiről és a valóságban megélt érzéseiről.

Múlt héten véget ért a Most Wanted – A hajsza, miután a nyomozók elfogták az utolsó párost is – de erről a tévénézők lemaradtak.

Csak műbalhé volt, hogy a rapper az adás első 15 percében nem ült a szűriszékében, a kollégái pedig sajnálkoznak és izgulnak, megjelenik-e.

Ezek után jobban átgondolja, milyen munkát vállal el.

Néhány nappal ezelőtt ért véget a Házasság első látásra harmadik évada, amelyben a műsor egyik legígéretesebb párosa, Rebeka és Zsolt is a válás mellett döntött.

Egy ártalmatlannak tűnő torokfertőtlenítő okozta a bajt, az énekes légszomjra panaszkodott. A versenyző mostanra jobban van, és elárulta, nagy dobásra készül a holnapi fináléban.

Egyetlen egy ütés végzett a fiatal fiúval.

Önfeledt szórakozásnak indult a szombat éjszaka, de tragédiával végződött: olyan súlyosan bántalmaztak egy 25 éves férfit a V. kerületi Morrison’s 2 nevű szórakozóhelyen, hogy újra kellett éleszteni, de nem sokkal később belehalt a sérüléseibe.

A mentősök azt kérik, hogy ha segíteni nem tudják a munkájukat, akkor adjanak nekik helyet és törekedjenek az ellátás zavartalanságára.

Szombat este eldőlt, ki a 2025-ös Megasztár győztese. A döntőbe Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia került, akiknek az adás során több körben is bizonyítaniuk kellett. Az idei győztes Lengyel Johanna, akiről nem sokkal korábban Bereczki Zoltán is posztolt a közösségi oldalán. Az énekes-színész elárulta, hogy a fiatal nőnek szurkol, valamint felelevenítette, hogy Johanna már nem ismeretlen a TV2 nézői számára.

Most szombatra csak négyen maradtak versenyben a 2025-ös X-Faktorban, így ma este már az derült

November 29-én elérkezett a Megasztár nyolcadik évadának fináléja. Már csak két versenyző mérheti össze a tudását a Megasztár döntőjében.

A Megasztár döntőjében néhány perccel ezelőtt bejelentették az ezüstérmes nevét: Ádám Attila a 2025-ös év második helyezettje. A stúdióban hatalmas volt a feszültség, a nézők pedig lélegzet-visszafojtva várták, ki csúszik le a trófeáról az utolsó pillanatban.

November utolsó hétvégéjén dőlt el, hogy ki lesz a 2025-ös Megasztár győztese. Az utolsó adás négy versenyzővel indult: Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia került be a finalisták közé. Több körben is bizonyítaniuk kellett, hogy ők a mezőny legtehetségesebb énekesei. Azonban a végén csak egy győztes születhetett, mutatjuk az eredményt.

Szombat este kiderül, hogy ki lesz a Megasztár 2025-ös győztese. Az utolsó adásban négy versenyző: Ádám Attila, Lengyel Johanna, PYFU és Kedl Olívia mérte össze az erejét. Miután mindannyian elénekelték az első produkciójukat, egy versenyző már ki is esett. Mutatjuk, ki csúszott le a dobogóról az utolsó pillanatban.

Bár Marics Peti még csak 29 éves, már most óriási sikereket tudhat maga mögött. Nemcsak számtalan sikeres koncerten van túl a ValMar formációval, de a Megasztár zsűritagjaként már ő mentorálja a feltörekvő tehetségeket is. Kiderült, hogy amire jelenleg a leginkább vágyik az életében, ez nem egy újabb szakmai elismerés, hanem a család.

A Megasztár döntőjében Lengyel Johanna mesterével, Marics Petivel is fellép egy közös produkcióban. A fiatal tehetséget nem egyszer boronálták össze Mariccsal.

Véget ért a TV2 Házasság első látásra című műsorának idei évada, ahol végül mindössze egyetlen pár, Szilágyi Dani és Tigyi Kármen döntött úgy, hogy a végső ceremónián igent mondanak egymásnak.

Éles kritikákat kapott Emilio és a felesége, Tina, amiért a mulatós-sztár úgy hivatkozott Tina lányára, mintha a saját gyermeke lenne, holott a nevelt lánya.

Komádiban elfogták a 84 éves nyugdíjas haláláért felelős férfit.

Dudás Anna, a TV2 Házasság első látásra című műsorának egyik szereplője, az elmúlt hetek után először beszélt nyíltan a forgatások során átélt élményeiről és a valóságban megélt érzéseiről.

Múlt héten véget ért a Most Wanted – A hajsza, miután a nyomozók elfogták az utolsó párost is – de erről a tévénézők lemaradtak.

Csak műbalhé volt, hogy a rapper az adás első 15 percében nem ült a szűriszékében, a kollégái pedig sajnálkoznak és izgulnak, megjelenik-e.
A Nemzeti Vagyonvédelmi és -visszaszerzési Hivatal (NVVH) felállítása körüli jogszabálytervezet hétfői bemutatása szó szerint felrobbantotta a hazai politikai és üzleti világot. A Tisza-kormány által elképzelt szuperhatóság nem kevesebbre vállalkozik, mint hogy visszamenőleg feltérképezze és visszaszerezze az elmúlt két évtized során magánzsebekbe vándorolt, becslések szerint 60 ezer milliárd forintos állami vagyont.
Balásy Gyula birodalma, amely éveken át sziklaszilárdan uralta a hazai állami rendezvények piacát, kedden egyetlen adminisztratív határozattal omlott össze a fővárosban. A hatalom legfelsőbb köreiben meghozott, azonnali hatályú szerződésbontás olyan elsöprő dominóeffektust indított el a bűnügyi és gazdasági szektorban, amelynek a végét még a sokat látott szakmabeliek sem merik teljes bizonyossággal megjósolni.
A Mediaworks és a fideszes sajtóbirodalom fellegvárai az elmúlt hetekben kártyavárként omlottak össze a hazai nyilvánosság előtt. A kormánypárt választási vereségét követően azonnal beindult a gépezet: az egykor érinthetetlennek hitt újságírók tucatjai kerültek az utcára, miközben a budapesti szerkesztőségek folyosóin az árulás és a pénztelenség fagyos szele söpört végig.
Ruff Bálint rendkívüli ülést kezdeményezett, amely a nyári csend helyett soha nem látott politikai vihart hoz az Országház falai közé. A váratlanul beterjesztett, sorsdöntő napirendi pontok olyan mélyreható hatalmi bázisokat vesznek célba, amelyek ellenállásának letörése a következő napok legfeszültebb kérdése lesz.
Török Gábor, a Tisza Párt és az Alaptörvény módosítása körüli heves viták kellős közepén egy rendkívül éles diagnózissal hűtötte le a rendszerváltó hangulatot a Törökülés legújabb adásában. A sokat látott politikai elemző olyan kíméletlen tükröt tartott az új kétharmados többség elé, amely a legmélyebb mozgatórugókat felfedve még a legvérmesebb támogatókat is elgondolkodtathatja a jövőről.
Lázár János és Szijjártó Péter a választási vereség után mintha láthatatlanná váltak volna az Országház falai között az elmúlt hetekben. A Fidesz korábbi legbefolyásosabb minisztereinek tüntetőleges távolmaradása a törvényhozásból heves vitákat és éles politikai csatározásokat indított el az új kormányzat és az ellenzék között a padsorokban. Vajon a látványos passzivitás egy új, csendes ellenállási stratégia része, vagy egyszerűen nem tudnak mit kezdeni az ellenzéki szereppel a hatalom elvesztése után?