
Czutor Zoltán reagált a vádra, miszerint csalással nyerte meg a Pandora – A szelence átka című műsort
Sokan megvádolták azzal, hogy csalás történt.

Sokan megvádolták azzal, hogy csalás történt.

A péntek esti adással véget ért a Pandora – A szelence átka című műsor, és bár sokan találgatták a győztest, most már biztos: Czutor Zoltán, a Ganxsta Zolee & Papp Szabi fémjelezte új formáció, a Sinatra és a Trógerek frontembere vitte haza a főnyereményt! A műsorban való szereplését egy igazi titok övezte, hiszen Zoli még az édesanyja előtt is titkolta, hogy lett a nyertes.
Szerinte a mesterséges intelligencia nem tudja leváltani az előadókat.
Felháborítónak tartja az esettel kapcsolatban kialakult lincshangulatot.
Szerinte a nagykorúságig és az anyagi függetlenségig a szülőnek van beleszólása a gyerek életébe.
Czutor Zoltán petárdázásra biztató kijelentése hatalmas port kavart.
Valószínűtlennek és életszerűtlennek tartja, hogy a sikeres divattervező titokban drogkereskedő lett volna.
Nagyon megviselte, amikor elhagyta az édesanyja.
„Vissza kell hozni az üzleti alapú gondolkodást a kultúrába, ezen belül a zenei életbe”, mondta az NKA alelnöke.