Lady Gaga a születésnapját is a koronavírus elleni küzdelemmel ünnepelte
Lady Gaga, „koronavírus-aktivista” a WHO elnökével parolázott születésnapján.
Lady Gaga, „koronavírus-aktivista” a WHO elnökével parolázott születésnapján.
Fiatal, társadalmilag fontos példát mutató tehetséges íróknak ad publikálási lehetőséget a sztár, miközben a hatodik stúdiólemezének megjelenéséig már egy hónapot sem kell aludnunk.