
Tápai Szabina a Háborúellenes Gyűlésen: „Anyaként számomra az a fontos, hogy békében, szeretetben, biztonságban neveljük őket”
Tápai Szabina a kecskeméti Háborúellenes Gyűlésen arról beszélt, miért tartja létfontosságúnak, hogy gyerekei szeretetben és félelem nélkül nőjenek fel.