Még mindig nem tudja feldolgozni, hogy a sárga csapat elküldte, miközben magát tartja a leghasznosabb játékosnak.

Úgy érezte, nem becsülték meg őt a Farm VIP csapattársai

Nem telik el nap a Farm VIP műsorában, hogy Erdélyi Mónika ne siratná magát valamiért. Volt, hogy a kiszavazástól tartott, aztán azért zokogott, mert úgy érezte, csapattársai nem szeretik. Legutóbb azért tört el a mécses, mert eredeti csapata, a sárgák átküldték a pirosakhoz, ahol továbbra is folytatja a mártír szerepet. 

Pénteken éppen Bódi Sylvinek panaszolta el, hogy előző csapata mennyire nem becsülte őt meg.

„Ez a harmdik termelési feladat. Eddig az árpásban és a levendulásban is nekem oroszlánrészem volt. Az árpásban én találtam meg a megoldást, hogy hogy tudunk gyorsabban haladni, a levendulásnál olyan szappant csináltam, hogy csodájára jártak és ezek után elküldtek. Elküldtek egy olyan embert, aki szerintem a leghasznosabb volt a csapatban, én így gondolom. Mindig éreztem ott egyfajta blokkot és nagyon hálás vagyok nektek, mert itt elismeritek a munkámat és megdicsértek” – fakadt ki Erdélyi.

Búcsúzott Erdélyi Mónika a játéktól

A legutóbbi adásban a piros csapatnak kellett farmgyűlést tartania, ahol az összes útilapu Erdélyi Mónikára került, szemlézte a 24.hu. Nem csak korábbi csapattársai, Gyepes Gábor és Póth Dia, akikkel már a sárgáknál sem volt túl jó viszonyban, de a pirosak versenyzői, Fehér Holló, Bódi Sylvi és Kammerer Zoltán is őt küldték párbajra.

Erdélyi a korábbi napokhoz hasonlóan ismét elsírta magát a többiek kritikájától, akik szerint nem vette ki a részét a munkából, aztán Póth Diát választotta ellenfeléül. 

Egy tojást kellett kitartaniuk a kezükön, amit Erdélyi nagyjából öt perc után feladott.

Nem akartam megnyerni ezt a párbaj. Nem adtam fel. Azért kezdett el fájni a karom, mert lelkileg nem bírtam. Nem szerettem volna visszamenni. Én olyan helyre szeretnék tartozni, ahol nem csak a hibáimat látják. Tényleg nehéz volt és küzdelem volt, de jól éreztem magam és kiváltság ide tartozni és részt venni egy ilyen kalandban. Nem voltak illúzióim, tudtam, hogy nem nyerem meg, de nem is ez volt a cél

– búcsúzott Erdélyi sírva.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

gonczi-gabor-tenyek-kepernyo-pihenes-2026

Ez már véglegesnek tűnik? Két hónapja nincs képernyőn Gönczi Gábor, a TV2 Tények arca, elmondta, kik a legboldogabbak emiatt

Gönczi Gábor, a Tények és a képernyő kapcsolata egy időre biztosan megszakadt, miután a népszerű műsorvezető 2 hónappal ezelőtt bejelentette a visszavonulását. A televíziós személyiség jelenleg a TV2 kulisszái mögött dolgozik a különböző háttérműsorokon, miközben a felszabadult idejét teljes egészében a családjának és a pihenésnek szenteli a mindennapokban.

sebestyen-balazs-mediaworks-leepites-orom-2026

Brutális üzenetet küldött Sebestyén Balázs a Mediaworks kirúgott munkatársainak: nyíltan örül a bukásnak!

Sebestyén Balázs a reggeli rádióműsorában nyíltan reagált a Mediaworks cégcsoportot érintő drasztikus leépítésekre és a kormánypárti kiadványok tömeges bezárására. A műsorvezető bár emberileg sajnálja az utcára kerülő dolgozókat, a Ripost és a Metropol megszűnését a hazai médiapiac szükséges és örömteli tisztulási folyamataként értékelte a hallgatók előtt.

nagy-ervin-parlamenti felszolalasa tiltolista-kozmedia-2026

„Azért lettem politikus, hogy ezt felolvashassam!” – Nagy Ervin leplezte le a közmédia feketelistáját

Nagy Ervin egy sokkoló és kíméletlen parlamenti felszólalással indította el a politikai karrierjét, amelyben lerántotta a leplet a közmédia elmúlt évekbeli titkos tiltólistáiról. Az egykori színészből lett képviselő az első perctől kezdve a lényegre tért, és tételesen felsorolta azoknak a kiemelkedő alkotóknak a nevét, akiket a bukott rendszer kizárólag aljas politikai okokból radírozott ki a nemzeti kulturális térből.

mediaworks-leepitesek origo-kirugasok-tisza-part-szavazok-2026

„Tudtam, hogy ciki az Origo, közben a Tiszára szavaztam, utáltam is a Fidesz” – Kitálaltak a Mediaworks leépítés miatt kirúgott dolgozói

A Mediaworks Üllői úti székháza kedden egy hatalmas, zsibongó siralomházzá változott, miután a kiadó vezetése elkezdte azonnali hatállyal utcára tenni a fideszes médiabirodalom munkatársait. A kirúgott és az épület előtt dobozoló dolgozók között megdöbbentő vallomások hangzottak el a 2026-os választási bukás utáni belső hangulatról, a szerkesztőségi megalkuvásokról és arról, hogy valójában hányan is szavaztak közülük titokban a Tisza Pártra a benti elvárásokkal szemben.

mediaworks-pestisracok-megszunik huth-gergely-tomeges-leepites-2026

Itt a vége: „Szomjazzuk a baloldali szolidaritást” – A Pesti Srácok összes dolgozóját kirúgták, megszűnt a Ripost

A Mediaworks és a PestiSrácok útjai hamarosan végleg elválnak, miután a kiadócsoport egy drasztikus, csoportos létszámleépítés keretében a hírportál összes munkavállalóját az utcára teszi. A fideszes médiabirodalom drámai összeomlása szinte futótűzként terjed a piacon: a Ripost.hu, a Metropol.hu és a Bors nyomtatott verziójának azonnali megszüntetése után most a Világgazdaság szerkesztőségében is tömeges, sokkoló kirúgások kezdődtek meg a keddi nap folyamán.

magyar-peter-mediaworks-reakcio-propaganda-osszeomlas-2026

„Egy hazug világ szilánkokra tört!” – Magyar Péter kíméletlenül beleszállt az összeomló Mediaworksbe, ahol brutális leépítések zajlanak

Magyar Péter azonnal reagált a Mediaworks hétfő délelőtti sokkoló bejelentésére a hatalmas létszámleépítésekről. A miniszterelnök egy kíméletlen Facebook-posztban üzent az összeomló kormánypárti sajtónak, miközben a Tisza Párt már a hazai közmédia teljes és mélyreható átalakítását készíti elő a színfalak mögött.

mediaworks-leepites-fidesz-media-osszeomlas-2026

„Összeomlott Orbán Viktor hazugsággyára, a Mediaworks” – az emberek 90 százalékát elküldik, a Bors és a Ripost már keddtől megszűnhet

A Mediaworks és a küszöbön álló leépítés híre futótűzként terjedt el a hazai médiapiacon hétfő reggel. A hatalmas kormánypárti médiaholding egy hivatalos közleményben jelentette be, hogy átfogó szervezeti és portfólióátalakítást hajt végre, amely hamarosan komoly létszámot érintő változásokkal is jár. Bár a vezetés a hivatalos indoklásban pusztán a globális technológiai kihívásokat okolja, a háttérben valójában a fideszes sajtó 2026-os választások utáni, drámai összeomlása áll.

muosz-podiumbeszelgetes-kozmedia-jovoje-grosz-judit-2026

Módszeresen szétlopták az MTV archívumát? Döbbenetes állítások hangoztak el a közmédia sötét múltjáról – Vita a közmédia jövőjéről

A MÚOSZ székházában rendezett pódiumbeszélgetésen fektették le a szakértők a teljesen megújuló, 21. századi állami tájékoztatás alapjait a 16 elvesztegetett év után. A vitát a háttérből figyelő, frissen kinevezett miniszteri biztos jelenléte pedig egyértelműen jelzi, hogy a radikális reformok tervezése már megkezdődött a kulisszák mögött.

tv2-tenyek-helyreigazitas-magyar-peter-edesapja-varga-attila-2026

Lebukás élő adásban: bevallotta be a TV2 híradója, hogy hazudtak Magyar Péter édesapjáról

Hivatalos bírósági helyreigazítást volt kénytelen közölni szerda esti főműsoridős adásában a TV2 hírműsora, miután jogerősen is kiderült, hogy valótlan állításokat terjesztettek a jelenlegi miniszterelnök közeli hozzátartozóiról. A Tények adásában elhangzott beismerés pontot tett egy hónapok óta húzódó jogi vita végére, amely még a legélesebb választási kampányidőszakban vette kezdetét. A legkínosabb pillanatot azonban nem maga a jogi procedúra végeredménye, hanem a bocsánatkérést felolvasó bemondó személye szolgáltatta a képernyőn.

sebestyen-balazs-gyorfi-pal-mentoszolgalat-szovivo-rtl-tv2-2026

„Remélem, az RTL-en nem kap műsort” – Élő adásban szúrt oda a mentőszolgálat exszóvivőjének a rádiós sztár

Országos visszhangot váltott ki az Országos Mentőszolgálat ikonikus szóvivőjének hirtelen távozása, amelyről immár a legnépszerűbb reggeli rádióműsorban is részletes vitát nyitottak a műsorvezetők. A több évtizede hivatalban lévő kommunikációs igazgató leköszönése nemcsak az egészségügyi szakmát, hanem a hazai médiaipart is alaposan felrázta, hiszen egy országosan ismert arc vált hirtelen szabaddá a piacon. A népszerű reggeli show házigazdája azonban egy olyan szokatlanul nyers megjegyzéssel kommentálta a hírt, amely azonnal feszültséget szült a kereskedelmi televíziózás háttérvilágában.

vona-gabor-rtl-arulok-reality-szereples-2026

Kétségbeesett lépés a politikai süllyesztő ellen: Az RTL sikerműsorában tűnhet fel a bukott miniszterelnök-jelölt, Vona Gábor

Teljesen váratlan fordulatot vehet az egykori Jobbik-elnök és miniszterelnök-jelölt karrierje, miután a legfrissebb sajtóértesülések szerint egy népszerű kereskedelmi televíziós valóságshow-ban térhet vissza az országos nyilvánosság elé. Az esetleges szereplés éles ellentétben áll a politikus korábbi, a kereskedelmi médiát élesen elítélő nyilatkozataival.

tarr-zoltan-grosz-judit-kozmedia-miniszteri-biztos-kinevezes-2026

„Felszámolják az orbáni hazugságipart” – Tarr Zoltán bejelentette, hogy ki fogja vezetni a közmédiát, teljes átalakítás lesz

A társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter hivatalosan is bejelentette, hogy külön miniszteri biztost nevezett ki a közmédia teljes átalakítására és a korábbi rendszer felszámolására. Tarr Zoltán döntése értelmében a feladattal a széleskörű vállalati és médiapiaci tapasztalatokkal rendelkező Grósz Juditot bízták meg a kulcsfontosságú átmeneti időszakban.

papp-daniel-mtva-vezerigazgato-felmondas-2026

Papp Dániel meghajolt Magyar Péter előtt: Lemondott az MTVA vezérigazgatója, megkezdődött a közmédia felszámolása

Papp Dániel, az MTVA vezérigazgatója hivatalosan is benyújtotta munkaviszonya megszüntetésére vonatkozó kérelmét, amelyet Koltay Andrásnál, az NMHH Médiatanácsának elnökénél kezdeményezett. A közmédia első embere a felmondási ideje alatt még ellátja a pozíciójából adódó feladatait, azonban távozásával új fejezet kezdődik a közszolgálati médiumok életében.

muranyi-andras-index-kinevezes-botrany-reszletek

„Hiteltelen és aljadék” – Hatalmas botrány robbant ki az Index váratlanul kinevezett új vezetője, Murányi András körül

Több évnyi politikai kommunikációs kitérő után visszatér az újságíráshoz a bezárt Népszabadság utolsó főszerkesztője, aki a jövőben felelős szerkesztőként folytatja karrierjét egy nagy hazai hírportálnál. A kinevezés azonnal komoly hullámokat vert a nyilvánosságban, miután előkerült egy 2020-as bejegyzés, amelyben az újságíró még rendkívül kemény szavakkal illette a mostani munkaadóit.

deak-daniel-megafon-tavozas-facebook-oldala-

Kiszivárgott az igazság a leépítésekről: Deák Dániel távozott a Megafontól és a XXI. Század Intézettől, most már „kormányfüggetlenként” folytatja

Jelentős fordulat állt be a hazai politikai influenszervilágban, miután a jelek szerint a leginkább ismert arcnak számító elemző teljesen megszakította a kapcsolatot a Megafonnal és a Schmidt Mária vezette intézménnyel. A korábbi kormánypárti véleményvezér a profilját átalakítva immár kormányfüggetlen politológusként hivatkozik magára.

tarr-zoltan-kozmedia-atalakitas-michael-mcgrath-eu-biztos

„Vége a lehallgatásoknak és a hazugságoknak…” – Az EU is rábólintott Tarr Zoltánék hatalmas közmédia-tervére, két lépésben reformálják meg

Átfogó, strukturális reformokat indít el a Tisza-kormány a hazai közmédiarendszer átszervezésére. Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter a legfrissebb hivatalos bejegyzésében bejelentette, hogy a kabinet két jól elkülöníthető lépésben fogja végrehajtani a közmédia teljes átalakítását. A folyamat részeként egy széles körű társadalmi egyeztetés is kezdetét veszi.

mtva-kiszivárgott-levelezés-nemeth-zsolt-szerkesztési-utasitas

„Aki nem bírja, menjen szabadságra…” – Sokkoló belső levelezés szivárgott ki az MTVA-ból, Németh Zsolt lebukott, Magyar Péter és a Tisza lépett

Súlyos szakmai és politikai botrány robbant ki a közmédia körül, miután az RTL Híradó birtokába kerültek az MTVA Hírigazgatóságának belső, kiszivárgott e-mailjei. A dokumentumok részletesen feltárják, hogyan adtak felülről pontos szerkesztési utasításokat a munkatársaknak a Tisza Párt lejáratását célzó anyagok elkészítéséhez a választási kampány finisében.

kalomista gabor filmezes visszavonulas

„Bár senkit nem üldöznek hivatalosan, én mégis tapasztaltam erre utaló jeleket” – Kálomista Gábor most visszavonul a filmezéstől, és amit a rendszerről mondott, meglepő

Kálomista Gábor, az Elk*rtuk producere bejelentette: visszavonul az aktív filmezéstől, és átadja a Megafilm vezetését feleségének. A KözTér podcastban azt is elmondta: bár hivatalosan senkit nem üldöznek politikai alapon, ő mégis tapasztalt erre utaló jeleket – különösen a színházi szférában.