Pár hónapja a Fidesz megalapította a Harcosok Klubját, aminek bevallott célja a kormánypárt általt vélt online ellenzéki véleménytúlsúly kiegyenlítése – úgy tűnik azonban, hogy egyáltalán nem is olyan biztos, hogy nagy lenne a Tisza Párt előnye a digitális világban ,legalábbis nagyon nehéz máshogy értelmezni Orbán Viktor azon kijelentését, amit a Harcosok Klubjában tett közé.
Kapcsolódó cikk
Orbán Viktor maga jelentette be: Meghirdette a felvételt a Harcosok Klubjába – ezek a feltételek
Felvételt hirdet a Harcosok Klubja, jelezte kedd reggel a Facebook-oldalán Orbán Viktor.
A miniszterelnök úgy fogalmazott, hogy kiderült, hogy a Tisza Pártnak tényleg vannak rajongói – apró szépséghiba a történetben, hogy szerinte leginkább Dél-Amerikában, ezért szerinte az egész párt egy „digitális blöff”. Orbán Viktor minden bizonnyal Kocsis Máté pár nappal ezelőtti kijelentését igyekezett kommunikálni a Harcosok Klubja felé.
Kapcsolódó cikk
„További jó vergődést kívánunk az Orbán-harcosoknak” – a Tisza Párt nem szervez Harcosok Klubját
A Tisza nem szervez és nem hoz létre Harcosok Klubját – közölte a Tisza Párt a 24.hu megkeresésére reagálva.