Molnár Gusztáv hétfőn ismét súlyos állapotba került: a róla készült legfrissebb fotók alapján újra visszaesett.
Nemcsak a rajongók, hanem a családja és a barátai is egyre jobban aggódnak Molnár Gusztáv egészségéért
Vajon fel tud állni ismét?
Fél éve van bent.
Már most sokkal jobban van, de még szüksége van a terápiára.
Várhatóan idén novemberben jöhet ki az elvonóról, de már most úgy tűnik, hogy jobban van.
Úgy gondolja, vetélését is az idézte elő, aminek a színész kitette.
MC Hawer 9 éve józan.