Kapcsolódó cikk
„Ez bűncselekmény!” – Elvesztette a türelmét Orbán Viktor a benzinkúton a kiszivárgott Putyinnal való beszélgetése miatt
Orbán Viktor a debreceni kampányútja során, egy autópálya-pihenőben reagált először a Vlagyimir Putyinnal folytatott, nemrég nyilvánosságra került titkos telefonbeszélgetésére.
Rogán Antal: vége a kormányzásnak?
Kapcsolódó cikk
16 év után kiesett a parlamentből, másnap mégis ő volt a legőszintébb fideszes – Pócs János kitálalt a Partizánban: „Orbán Viktor a felelős”
Pócs János 16 év után először kiszorult a parlamentből, de a vereség nem hallgattatta el – sőt: a Partizán stúdiójában szinte mindent elmondott, amit egy fideszes politikus általában nem szokott.
Felelős ellenzékiség a jövőben
Kapcsolódó cikk
Ferencz Orsolya megvilágosodott a Fidesz veresége után: „Orbán Viktor azt kérte, őt nevezzük meg felelősnek”
Ferencz Orsolya űrkutatásért felelős miniszteri biztos a választási vereség után nyilvánosan elvégezte az önvizsgálatot – Pikó András józsefvárosi polgármester pedig nyilvánosan megmutatta, mennyit ér.
„Ilyenkor nem felelősöket kell keresni, hanem el kell fogadni az emberek döntését” – jelentette ki Rogán Antal, egyértelművé téve a párt hivatalos álláspontját a választási vereség után.
Kapcsolódó cikk
„Megbüntettek minket” – Rogán Antal először reagált a Fidesz történelmi vereségére!
Rogán Antal, a kormányzati kommunikáció eddigi teljhatalmú ura, szokatlan alázattal ismerte el a választási vereséget, kijelentve, hogy a kormányzati felelősség már nem az övék.