Lovász László

bochkor gabor lovasz laszlo retro radio tavozas oka bochkor gabor

Sebestyén Balázs odaszúrt Bochkor Gábornak, miután Lovász László távozott a Retro Rádióból: „Lehet abuzálni valakit, de egy idő után feláll” 

Egy hónap kihagyás után tért vissza hétfő reggel a Rádió 1-re Sebestyén Balázs, Ráskó Eszter és Rákóczi Ferenc. A stúdió hangulatát rögtön feldobta egy friss hír: kiderült, hogy Lovász László öt év után felmondott a Retro Rádió reggeli műsorában. Balázsék nemcsak reagáltak a távozásra, hanem gyorsan tovább is gondolták, ki lehetne az utód.