A félelem megeszi a lelket 2018. szeptember 26-i előadása után, a tapsrendben a színésztársak és az Átrium csapata köszöntötték Hernádi Judit színművészt. Hernádi az Emmi Kurowski szerepének megformálásáért a legjobb női főszereplő díját vehette át a múlt héten a színikritikusoktól.

A Rainer Werner Fassbinder filmjéből Alföldi Róbert rendezésében, Ugrai István színpadi adaptációjában készült 2 óra 20 perces, szünet nélkül játszott produkciót egy évvel ezelőtt mutatta be az Átrium magyarországi ősbemutatóként.

HernadiJ koszontese2 fotoMeszaros Csaba.
Hernádi Judit köszöntése az Átriumban / Fotó: Mészáros Csaba / Átrium

A színésznő partnerei Bányai Kelemen Barna, valamint Parti Nóra, Bercsényi Péter, Mihályfi Balázs és Szatory Dávid. Utóbbi négy színész több, mint húsz szerepet játszik el az előadásban, amelyet egy év alatt harminc alkalommal tűzött műsorára a színház.

Hernádi Juditot 2018 tavaszán a Psota Irén-díjjal is kitüntették, amelyre ugyancsak Emmi szerepének alakítása apropóján jelölte őt az Átrium.

Top sztorik a rovatból

Ez is érdekelhet

goballoon.hu - 2024 július - LinkMarketing - 6

Felkészülés a hőlégballonos repülésre

Ma már nem úgy készülünk egy hőlégballonos sétarepülésre, mint a 2019-ben megjelent “A hőlégballon” című film szereplői, akik az NDK-ból próbáltak megszökni egy ilyen légijárművel.

Qatar-WC

Hogyan fogadjunk a 2022-es labdarúgó-világbajnokságra

Már majdnem itt az ideje a világ legrangosabb tornájának – a 2022-es labdarúgó-világbajnokságnak. Az idei év sok újítással jár. Az egyik az, hogy ez az első alkalom, hogy egy közel-keleti ország ad otthont a világbajnokságnak.